Nabídka

Vážení partneři,

nabízíme vám vystoupení zpěvačky Evy Emingerové pro nejrůznější příležitosti. O jejích schopnostech je možné získat informaci na úvodní stránce, doprovod lze požadovat v nejrůznějším složení, od dua až po big band.

Cenu hudební produkce je nutné dohodnout individuálně na základě požadavků zákazníka. Bývá jazzová, nikoliv popová!

Chceme vás také oslovit s reklamní nabídkou. Dnes je nezbytností prezentovat firmu či jakoukoliv akci zajímavou, elegantní a nenásilnou reklamou. Jedním z možných řešení jsou dárkové předměty. Ty mají mít nejen vypovídací, ale i určitou kvalitativní hodnotu. Proto si dovolujeme nabídnout zvukové nosiče - hudební CD Evy Emingerové Prameny Snů, Young Female Jazz Vocalist, Polydor Sextet Bedlam !!. Tato CD není možné koupit v obchodní síti.

Proč jazz? -Domníváme se, že anglicky zpívaný jazz je pro tyto potřeby nejvhodnějším hudebním proudem jak pro svou univerzálnost, tak i pro svou stále stoupající oblibu nejen u nás, ale i v zahraničí.

V případě vašeho zájmu vám bude vydána speciální série neomezeného množství kusů, v rámci které by bylo možné na obalu, popř. i na vnitřním bukletu prezentovat vaši firmu, jednorázové akce, jakákoliv výročí apod. Všechny CD nosiče jsou dodávány zavařené v průhledných celofánových fóliích. Termín dodání zakázky je 14 - 21 dní po obdržení zálohy a grafického návrhu přebalu CD (po dohodě můžeme zpracovat grafický návrh a tiskové podklady vlastními prostředky).

Eva Emingerová zpívá anglicky i česky.

Chci vědět cenu za vystoupení
jméno *
E-mail *
Tel. *
Název / Typ akce *
Místo konání *
Datum *
Poznámka